Sylwia Irla-Durnaś

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sylwia Irla-Durnaś jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2011 r.) oraz Podyplomowych Studiów Negocjacji, Mediacji oraz innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów organizowanych przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2012 r.). W 2015r. wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z instytucjami finansowymi, gdzie zdobywała praktyczne umiejętności w zakresie obsługi wierzytelności zagrożonych, w tym restrukturyzacji, windykacji i oceny ryzyka kredytowego. W latach od 2009 do 2015 roku pracował w pionie restrukturyzacji i windykacji Kredyt Banku S.A., a następnie Banku Zachodniego WBK S.A..

Posiada także bogate doświadczenie procesowe, w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego (prawo rzeczowe, spadkowe, rozwody).

Języki: angielski, niemiecki, rosyjski.