• Home
    • Oferta – STUDENT – praca tymczasowa

Student do pracy tymczasowej w naszym biurze w Warszawie

Z uwagi na reorganizację biura i dokumentacji poszukujemy do współpracy studentów gotowych podjąć stacjonarną pracę w naszym biurze w centrum Warszawy (okolice ronda ONZ).

Proponujemy rozliczenie na podstawie umowy zlecenie.

Zakres obowiązków:

  • Skanowanie dokumentacji
  • Indeksowanie plików wg wytycznych
  • Stworzenie drzewa folderów w aplikacji wspomagającej pracę biura
  • Wgrywanie plików do aplikacji i bieżąca aktualizacja

Co oferujemy:

  • Pracę tymczasową;
  • Czas pracy dostosowany do Twoich zajęć na uczelni;
  • Umowę zlecenie;
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy (dot. studentów Prawa);

Wymagania

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w naszym biurze w Warszawie;
  • Dyspozycyjność od kilku do kilkunastu godzin w tygodniu;
  • Reszty nauczymy Cię sami!

Zgłoszenia (CV i/lub referencje w języku Polskim) proszę przesyłać na adres: rekrutacja@pwl.com.pl

*Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.