• Home
    • Oferta – STUDENT PRAWA

Student Prawa do współpracy w naszym biurze w Warszawie

Z uwagi na obsługiwany przez naszą kancelarię duży portfel projektów poszukujemy do współpracy studentów prawa gotowych podjąć stacjonarną pracę w naszym biurze w centrum Warszawy (okolice ronda ONZ).

Proponujemy rozliczenie na podstawie umowy zlecenie.

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie w działaniach administracyjnych kancelarii;
  • Telefoniczny kontakt z sądami, komornikami, urzędami oraz innymi podmiotami administracyjnymi, z którymi współpracujemy;
  • Przygotowywanie pism procesowych.

Co oferujemy:

  • Czas pracy dostosowany do Twoich zajęć na uczelni;
  • Umowę zlecenie;
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy i/lub zaliczenia praktyk po okresie próbnym;
  • Doświadczenie w pracy kancelaryjnej oraz we współpracy z innymi podmiotami administracyjnymi.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość prawa;
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w naszym biurze w Warszawie;
  • Dyspozycyjność od kilku do kilkunastu godzin w tygodniu;
  • Chęć dalszego rozwoju.

Zgłoszenia (CV i/lub referencje w języku Polskim) proszę przesyłać na adres: rekrutacja@pwl.com.pl

*Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.